wtorek, 15 grudnia 2015

20 Grudnia idę na Referendum i zachęcam wszystkich aby także poszli i zagłosowali. Najbardziej w tym przekonaniu utwierdził mnie Pan Burmistrz Arseniusz Finster, który zachęca do tego żeby nie iść. Każdy obywatel powinien wyrazić swoje zdanie w sprawie likwidacji w Chojnicach Straży Miejskiej.Moim zdaniem Pan Burmistrz powinien zachęcać do udziału w referendum.Jeżeli Straż Miejska jest taka dobra jak twierdzi Pan Burmistrz, to nie powinien bać się o wynik referendum. Mieszkańcy tego miasta sami potrafią ocenić jej przydatność w mieście i wyrażą to przy urnie wyborczej. Podobno władza ma słuchać ludzi, bo to ludzie dali jej mandat do sprawowania władzy. Ludzie nie mają służyć władzy jak to ma być w tym wypadku, tylko władza ludziom, więc przekonywanie jeżeli jesteś przeciw likwidacji straży zostań w domu jest tego dobitnym przykładem.Denerwuje mnie rozpowszechnianie oczywistej nieprawdy. Oficjalnie na konferencji prasowej Burmistrz ogłosił że Pani Renata Dąbrowska Przewodnicząca Osiedla Nr.6 "Małe Osady-Pawłówko" wystawia Dzielnicowemu SM bardzo dobrą ocenę. Jestem członkiem Rady Osiedla Nr. 6 i oświadczam że Pana Dzielnicowego Roberta Niemczyka nigdy nie widziałem osobiście, czy na naszych zebraniach rady, jak i na zebraniach ogólnych z mieszkańcami.Odnośnie istnienia dzielnicowego dowiedziałem się z konferencji prasowej Burmistrza, do tego czasu nie istniał.Ciekawi mnie jak można wzorcowo pracować w swoim rewirze, gdzie nie ma się kontaktu z Radą Osiedla. Dając publicznie za przykład nasze osiedle, to totalna kpina bo takiej współpracy nie było. Chyba że Pan Burmistrz wprowadził nowe standardy polegające tylko i wyłącznie na współpracy z Przewodniczącymi Osiedli z wyłączeniem Rad Osiedli.Rozumiem że nasza ocena nie jest nikomu potrzebna, to nasuwa się pytanie w jakim celu są wspomniane Rady ? Reforma SM rozpoczęła się równo z "dzwonkiem" ogłaszającym że odbędzie się Referendum, wcześniej nie było potrzeby jej ulepszenia, czy do tego momentu działała wzorcowo jak nasz "wirtualny" dzielnicowy.

Zachęcam 20 Grudnia 2015 r (Niedziela)do udziału w Referendum - ZAGŁOSUJ ZGODNIE ZE SWOIM SUMIENIEM, BO TWÓJ GŁOS SIĘ LICZY BO ŻYJEMY W DEMOKRACJI !!!.

4 komentarze:

 1. Co Kaczymarek ci płaci za twoją agitację, może jeszcze zlikwidujcie policję i służbę więzienną a co tam jak szaleć to szaleć, no ale trudno się takim dziwić bo zwolennicy kaczora i jego "prawej" partii mają chyba w genach nienawiść do innych, zwłaszcza tych mających poglądy lewicowe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie można już nic powiedzieć, ani napisać, bo jedna gnida z drugą wyzwie od lewaków, pisiorów, pełowców, sprzedawczyków itp. Nie jesteś ze mną, to można cię zdeptać, opluć, urwać głowę i narobić do szyi. Brzydzę się takich przesiąkniętych nienawiścią osobników. Uzewnętrzniają, czy raczej wytrząsają się na forach i uważają, że tylko głos jest najważniejszy.

   Usuń
 2. Mam poglądy lewicowe. W niedzielę idę głosować za rozwiązaniem Straży Miejskiej. Lewicowość czy prawicowość nie ma nic z tym wspólnego. Tu liczy się OBYWATELSKOŚĆ.

  OdpowiedzUsuń