piątek, 18 grudnia 2015

Masz wybór

                                                                                                                                                                                                                                       
20 grudnia 2015 r to jest w najbliższą niedzielę odbędzie się w Chojnicach Referendum w sprawie likwidacji Straży Miejskiej.

1. Głosujemy w tych samych miejscach co zawsze, czyli tam gdzie głosowaliśmy we wszystkich innych wyborach.

 2. Głosowanie trwa od godz 7.00 - 21.00

3. Trzeba zabrać dowód osobisty

4. Na karcie do głosowania są 2 pytania, żeby głos był ważny musimy postawić jeden X przy każdym pytaniu.Najlepszy układ to 1. Tak 2.Nie.

5. Zapraszamy do wzięcia udziału w REFERENDUM:
    Rodzinę, krewnych,sąsiadów itd.


 Głosując korzystamy z czynnego prawa wyborczego, czyli prawa do wybierania i oddania głosu w Referendum. Jest to Referendum Lokalne czyli dotyczące naszych najbliższych i ważnych spraw życia naszego miasta Chojnice. Pytanie tego Referendum: CZY JESTEŚ ZA LIKWIDACJĄ STRAŻY MIEJSKIEJ W CHOJNICACH. Zapraszam !

                                                    
                                                                                                               

2 komentarze:

  1. Mam nadzieję, że za brudną kampanię i stawiane idiotycznego pytania o podatku na SM przerżniecie to referendum. Nie daj Boże wygranej, bo po pewnym czasie moglibyście zorganizować coś podobnego aby zlikwidować policję, służbę więzienną lub wyrzucić burmistrza z ratusza! Na szczęście takich jak wy w Chojnicach można policzyć na palcach dwóch rąk! Mam dla was radę: zapiszcie się do "jedynej słusznej partii", Jarosław takich potrzebuje!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Za to, za dużo jest takich zaprogramowanych marionetek jak ty. Brak własnych przemyśleń, przekłada się na agresywne ataki na tych, którzy potrafią obserwować i wyciągać własne wnioski. Kukiełko, ty już masz program wgrany i masz się do niego stosować. W innym przypadku twój pryncypał będzie zły.

      Usuń