środa, 5 października 2016


Kto nie szanuje i nie ceni swojej przeszłości, ten nie jest godzien szacunku, teraźniejszości ani prawa do przyszłości.


http://www.pogotowieflagowe.pl/doc/wyniki_kontroli_nik.pdf

5 komentarzy:

 1. Rozumiem, że oprócz tej sprawy wszystko w porządku, czy może jeszcze masz jakieś żale i bóle których nie chcesz ujawnić?

  OdpowiedzUsuń
 2. Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 7 grudnia 1955r. w sprawie tablic i pieczęci urzędowych" i "Dekret z dnia 7 grudnia 1955r. o godle i barwach Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej oraz o pieczęciach państwowych" jasno precyzują jak powinien być oznakowany budynek administracji publicznej. Budynek w Chojnicach popularnie nazywany ratuszem nie jest tak oznakowany. Więc czy jest to jeszcze urząd miejski, czy tylko miejsce w którym urzęduje burmistrz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Panie Wojtku ma Pan rację, budynek Ratusza jest źle oznakowany. Dla mnie ważne jest obecnie Godło i Barwy Narodowe. Żyjemy w Polsce i to są nasze Symbole Narodowe. Nasze dzieci w przedszkolu uczą się wiersza "Kto Ty jesteś Polak mały, jaki znak Twój ......, a dorośli wstydzą się eksponować Godło Polski.Urząd Państwowy jest zobowiązany do eksponowania Godła i Flagi, a w Chojnicach albo nie chcą, albo nie wiedzą że łamią prawo.

   Usuń
 3. Sprawdziłeś czy we wszystkich urzędach obok godła RP wiszą krzyże i czy są prawidłowe? Może jeszcze zaczniecie wieszać portrety Kaczyńskich, i będzie nakaz aby w każdy poniedziałek /na początek tylko w poniedziałki/ w każdym urzędzie odczytywać apel smoleński?

  OdpowiedzUsuń
 4. Brawo. Ma Pan rację. Pozdrawiam. (kocur)

  OdpowiedzUsuń