poniedziałek, 30 maja 2016

Kontrola na Orlikach

Słysząc słowa Pana Burmistrza Edwarda Pietrzyka, które wypowiedział na ostatniej Komisji Kultury i Sportu. Cytuje "Jeżeli trener, zawodnik lub inna osoba zauważy zagrożenie, powinien to natychmiast zgłosić"
http://chojnice.tv/wideo-2480-Szefowa_Komisji_Sportu_skontrolowa%C5%82a_chojnickie_Orliki
6.29 - wypowiedź Pana Edwarda Pietrzyka.
 Jak to się ma do mojego pisma, które przesłałem na ręce Pani Przewodniczącej Komisji Marii Błoniarz Górnej. Jestem trenerem i zgłosiłem zagrożenie które występuje na boisku przy Ulicy Ustronnej w Chojnicach.Czyżby Komisja zlekceważyła moje pismo, czy Komisja była na wizji lokalnej aby sprawdzić. Rozumiem że teraz Komisja bierze odpowiedzialność za wszystkie wypadki na tym boisku.Zaniechanie brak chęci rozwiązania tej sprawy, jasno pokazują fachowość tej Komisji.Poniżej przypadek wypadku który się zdarzył, podobny słup elektryczny jest na Ustronnej.
Referat Kultury i Sportu, który swoje biuro ma na stadionie Chojniczanki, nie zauważył wystającej siatki na boisku tuż pod nosem.Przypuszczam że jeżeli podczas meczu zawodnicy potykaliby się o wystającą z ziemi siatkę, też by tego nie zauważono.Cała drużyna mogłaby tam wpaść w w wielką dziurę, a jeszcze by tego nikt nie widział.Pogratulować tylko Kierownikowi Panu Buławie, jego biuro powinno znajdować się bezpośrednio na samym boisku. Istnieje jeszcze jedna możliwość, można zainstalować czujniki wydeptania murawy za 2 mln złotych z bezpośrednim przekazem na komputer Pana Buławy.Automatycznie system zaalarmowałby Ogrodnika Miejskiego, który wraz z pracownikami na sygnale pędziłby na stadion. Jeszcze istnieje możliwość zakupu drona, dla Referatu Kultury i Sport, bo nie daje rady, jest mało wydolny, może nieudolny.


Pani Przewodnicząca kontrolowała Orliki, jak widać z oceny Radnego Pana Marka Szanka zrobiła to bardzo ale to bardzo niestarannie.Może wizytując owe Orliki, patrzy na ich stan przez różowe okulary.Ciekawi mnie czy Pani Przewodnicząca była kiedykolwiek na boisku przy ulicy Ustronnej.Udając się na nasze boisko mogłaby go nie znaleźć, myląc z łąką. Bez przewodnika odnalezienie graniczy z cudem, no ale może o to chodzi.


Komisja jak i Referat Kultury i Sportu w Chojnicach, nie ogarniają spraw którymi powinny się zajmować, jet to totalna porażka. Zamieszczony u góry filmik potwierdza moją tezę.
http://chojnice.tv/wideo-2488-Tartanowa_bie%C5%BCnia_dla_Modraka_czy_na_KS_Kolejarz?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz